SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI

Sprężarka klimatyzacji (kompresor) poddana procesowi regeneracji nie odbiega jakością i żywotnością od fabrycznie nowych sprężarek , ponieważ stosujemy oryginalne części a cena usługi nie przekracza 50% wartości nowego oryginalnego kompresora klimatyzacji. Przestrzegamy Państwa przed zakupem sprężarek pochodzenia chińskiego, które niedawno stały się dostępne na rynku, gdyż niejednokrotnie ich żywotność jest bardzo krótka, a zregenerowanie jest niemożliwe z racji niemożności dopasowania do nich części. Zdarza się również że klienci kupują sprężarki używane wymontowane wcześniej z aut. Są one często narażone na działanie wilgoci, kurzu czyli ogólnych czynników zewnętrznych, co jest bardzo ważne gdyż olej oraz wnętrze sprężarki jest hydroskopijne.

Proces regeneracji sprężarki w naszej firmie polega na rozebraniu jej na czynniki pierwsze, dokładnym umyciu, piaskowaniu oraz malowaniu obudowy oraz starannej weryfikacji elementów. Podczas ponownego składania zachowana jest szczególna czystość i precyzja, która ma wpływ na żywotność sprężarki klimatyzacji. Gotowy kompresor jest poddawany testowi pod względem wydajności, szczelności oraz poziomu hałasu pracy, następnie jest zabezpieczany przed wpływem warunków zewnętrznych.

Podczas gdy kompresor klimatyzacji ulegnie zatarciu, co często się zdarza nie wystarczy jego wymiana, ponieważ w układzie klimatyzacji (rurkach , skraplaczu , osuszaczu i parowniku) pozostają zmielone elementy pochodzące z zatartej sprężarki. W takim przypadku konieczne jest uprzednie wypłukanie układu przy użyciu specjalnego preparatu, który wtłaczany jest pod wysokim ciśnieniem przez specjalną maszynę. Niestety takich elementów jak osuszacz i skraplacz nie da się wypłukać i należy wymienić na nowy który jest wolny od tych zanieczyszczeń. Podczas uruchamiania naprawionego układu należy pamiętać o odpowiedniej ilości oleju oraz czynnika.

Galeria zdjęć

       

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZĘ O KONTAKT POD NR. TEL.0504 400 384